Vše začalo v roce, kdy jsem začala mluvit… Pokračovalo, když jsem začala kreslit…

Rozběhlo se to, když mě rodiče ze zoufalství přihlásili do jezdeckého oddílu…

Poslední krok přišel, když byl doma první kůň…

DEVILS‘ RANCH vznikal postupně od roku 1999, oficiálně byl však pojmenován až v roce 2005, kdy se začali jeho jezdci objevovat na české rodeové scéně nejprve pod hlavičkou BD RANCH KŘÍŠE a v posledních dvou letech již jako DEVILS‘ RANCH  – „ranč ďáblic“, jelikož pánského osazenstva je v našich řadách opravdu málo.

Z počátku se jezdci objevovali na startu dvou rodeových seriálů, a to RANCH RODEO HV a WESTERN INTERNATIONAL CZ. V roce 2009 se narodil seriál na mezinárodní úrovni, a to PRORODEOTOUR CZ ve spolupráci s PRCZA „Profesional Rodeo Czech Association“, kterého se nyní pravidelně zúčastňujeme.

Věnujeme se výcviku koní i jezdců, chovu amerických plemen, přípravě mládeže, která má zájem o westernové ježdění a rodeový sport.

V současné době jsme malým podnikem hospodařícím na rozloze 30 ha, a to pouze v ekologickém hospodářství. Hlavním záměrem je chov koní a masných plemen ovcí pro produkci jehněčího masa a ovčí střiže. Chov ovcí je prozatím v plenkách, ale doufáme, že se brzy rozroste.

Všechna naše zvířata – ovce, koně i koně našich klientů chováme v převážné většině venku, jelikož jsme toho názoru, že je to pro ně nejzdravější a nejpřirozenější.

Přijeďte se podívat, klid a pohoda našich zvířat se přenese i na Vás.